All Products
-
Hamza PatelWow they have a lot of lines, very Reasonable Prices, very Coaprative Staff . Tiger help me save much time. -
Artur HatimiI use a number of wholesalers and always on a hunt for best prices ,best flavors ,as well as best customer service. When work staff in Yuoto ,They guys make things so easy and smooth for me .
Contact Person :
Tiger Zhou
Phone Number :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
Keywords [ yuoto vape ] match 1784 Products.
Yuoto Mini Bar 1200 Puffs 4 ML Juice Capacity
| Brand: | Yuoto |
|---|---|
| Materail: | Stainless Steel |
| Flavors: | 15 |
| Nicotine: | 5% |
| Juice Capacity: | 4 ML |
Oriange Factory Yuoto Luscious 3000puff 5% Nicotine Salt Integrated 1350mah Grape Iec
| Flavor :: | 27flavor |
|---|---|
| Weight:: | 42g |
| Puffs:: | 3000 |
| Resistance:: | 1.6Ω |
| Battery: | 1350mah |
3000 Puff Yuoto Luscious Disposable Ecig 5% Nicotine 1350mah Watermelon Ice
| Flavor :: | 27flavor |
|---|---|
| Weight:: | 42g |
| Puffs:: | 3000 |
| Resistance:: | 1.6Ω |
| Battery: | 1350mah |
Blueberry Yuoto Bubble Rechargeable Disposable 3000 Puff 46G
| Flavor:: | 15 Flavor |
|---|---|
| Nicotine:: | 5% |
| E-juice Capacity:: | 10ml |
| Battery:: | 650mAh |
| Packaging Details: | 55.6*28*27.6 |
Big Puff Yuoto Bubble Disposable Rechargeable 2% 5% Nicotine E-Juice 10ml
| Flavor:: | 15 Flavor |
|---|---|
| Nicotine:: | 2% 5% |
| E-juice Capacity:: | 10ml |
| Battery:: | 650mAh |
| Packaging Details: | 55.6*28*27.6 |
Mesh 1.0 Coil 3000 Puff Yuoto Bubble Disposable Rechargeable
| Flavor:: | 15 Flavor |
|---|---|
| Nicotine:: | 2% 5% |
| E-juice Capacity:: | 10ml |
| Battery:: | 650mAh |
| Packaging Details: | 55.6*28*27.6 |
Type C Interface Yuoto Bubble Disposable Rechargeable 3000 Puff
| Flavor:: | 15 Flavor |
|---|---|
| Nicotine:: | 2% 5% |
| E-juice Capacity:: | 10ml |
| Battery:: | 650mAh |
| Packaging Details: | 55.6*28*27.6 |
3000 Puff Yuoto Bubble Disposable Rechargeable E-Juice 10ml Battery 650mah
| Flavor:: | 15 Flavor |
|---|---|
| Nicotine:: | 2% 5% |
| E-juice Capacity:: | 10ml |
| Battery:: | 650mAh |
| Packaging Details: | 55.6*28*27.6 |
OEM Orders Yuoto Thanos Disposable Device With Large Juice / Battery Capacity
| Flavor: | 15 Flavor |
|---|---|
| Nicotint: | 5%,2% |
| E-juice: | 14ml |
| Battery: | 650 |
| Rechargeable: | Yes |
PC ABS 3000 Puff Pen , Pctg Lusicous Yuoto Electronic Cigarette
| Type: | EGO |
|---|---|
| Material: | PC + ABS + Pctg |
| Certification: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Charging Type: | Disposable Electronic Cigarette |
| Start Mode: | Automic |

