All Products
-
Hamza PatelWow they have a lot of lines, very Reasonable Prices, very Coaprative Staff . Tiger help me save much time. -
Artur HatimiI use a number of wholesalers and always on a hunt for best prices ,best flavors ,as well as best customer service. When work staff in Yuoto ,They guys make things so easy and smooth for me .
Contact Person :
Tiger Zhou
Phone Number :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
Keywords [ yuoto vape ] match 1784 Products.
Mix Taste 304 Stainless Steel Yuoto Disposable Vape Pen 5ml 1500 Puffs
| Type: | Disposable Electronic Cigarette |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Certification: | FDA, CE, ROHS, PSE |
| Charging Type: | Disposable |
| Start Mode: | Automatic |
2% Nic 600 Puffs Vape Disposable Yuoto 2ml E Juice Capacity
| Type:: | Disposable E-Cigarette |
|---|---|
| Material:: | SS304+Pctg+PC |
| Start Mode:: | Manual |
| Display:: | Without Display |
| Mechanical Mod:: | Non-Mechanical |
Replaceable Cartridge 1200 Puffs Vape With Producing Great Taste
| Coil: | Mesh Coil |
|---|---|
| Ejuice Capacity: | 4ml |
| Puff: | 1200puff |
| Brand: | Yuoto |
| Model: | Minibar |
OEM ODM 22x110mm Disposable Vape 1200 Puffs Not Rechargeable
| Vape: | Dispossible |
|---|---|
| Weight: | 39 G |
| Puff: | 1200puff |
| Coil: | Mesh Coil |
| Flavour: | 1 5 |
650mah 1200 Puffs Vape , 22x110mm E Vapour Cigarette with no maintenance
| Vape: | Dispossible Ecig |
|---|---|
| Capacity: | 4ml |
| Puff: | 1200puff |
| Battery: | 650mah |
| Nictione: | 5% |
7W-12W Disposable E Cig Vape 100% Original Yuoto Plus 800 puff 3.5V
| Flavor:: | 11flavor |
|---|---|
| Puff:: | 800puff |
| Nicotine:: | 2%, 5% |
| E-juice Capacity:: | 2.5ml |
| Battery:: | 600mah |
OEM ODM 1200 puff Disposable Vape Bars 11 mixed fruits flavor
| Vape: | Dispossible Ecig |
|---|---|
| Capacity: | 4ml |
| Puff: | 1200puff |
| Battery: | 650mah |
| Nictione: | 5% |
OEM 2000 Puffs Disposable Vape , PCTG Custom Electronic Cigarette
| Packaging Details: | 10pcs/pack,400pcs/carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-10 work day |
| Payment Terms: | T/T, Western Union |
| : | |
| Place of Origin | china |
Strawberry 2000 Puffs Disposable Vape OEM / ODM Small Size
| Vape: | Dispossible |
|---|---|
| Nictione: | 5% Or 2% |
| Capacity: | 5ml |
| Battery: | 850mah |
| Weight: | 46g |
Blueberry Raspberry 2000 Puffs Disposable Vape SS304 PCTG PC Material
| Vape: | Dispossible |
|---|---|
| Nictione: | 5% Or 2% |
| Capacity: | 5ml |
| Battery: | 850mah |
| MODEL: | SHINE PRO |

