All Products
-
Hamza PatelWow they have a lot of lines, very Reasonable Prices, very Coaprative Staff . Tiger help me save much time. -
Artur HatimiI use a number of wholesalers and always on a hunt for best prices ,best flavors ,as well as best customer service. When work staff in Yuoto ,They guys make things so easy and smooth for me .
Contact Person :
Tiger Zhou
Phone Number :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
Keywords [ yuoto vape ] match 1784 Products.
double flavor 3000 Puff Vape Pre filled 8ml E juice Capacity:
| Flavor: | 10 Flavor |
|---|---|
| E-juice Capacity:: | 4.0ML+4.0ML |
| Battery: | 1650mAh |
| Nicotine:: | 5% |
| Weight: | 57g |
5% Nicotine 600 Puffs Vape TPD Certification Novel Appearance
| Flavor: | Grape Ice |
|---|---|
| Nicotine:: | 5% |
| Puffs:: | 600puff |
| Color:: | Purple |
| Size:: | 22.5*10*105.8mm |
850mah Battery 2000 Puffs Disposable Vape Shine pro 5ml E Liquid
| Flavor: | 15 Flavor |
|---|---|
| Nicotine:: | 5% Or 2% |
| Puffs:: | 2000puff |
| LED: | SHINE |
| JUICE CAPACITY: | 5 ML |
Small Size 2500 Puffs Disposable Vape 5% 2% Nicotine Easy Carrying
| Flavor: | 16 Flavor |
|---|---|
| Nicotine:: | 5% Or 2% |
| Puffs:: | 2500puff |
| Packaging Details: | 1pcs/ 52g 10pcs/pack 1pack/538g 400pcs/carton 22.5kg/carton |
| Delivery Time: | 2-7work days |
Yuoto shine Pod 2000 Puffs ,5ml E Liquid Electronic Cigarette
| Vape: | Dispossible |
|---|---|
| Nictione: | 5% |
| Capacity: | 5ml |
| Battery: | 850mah |
| Packaging Details: | 10pcs/pack,400pcs/carton |
Yuoto Minibox Disposable Pod Systems 700 Puff Replaceable Cartridge
| Vape: | Dispossible Ecig |
|---|---|
| Capacity: | 2.3ml |
| Puff: | 700puff |
| Battery: | 450mah |
| Nictione: | 5% |
Yuoto Smart Pro 1500 Puff Disposable E-Cigarettes
| Vape: | Dispossible Ecig |
|---|---|
| Coil: | Meshciol |
| Capacity: | 5ml |
| Battery: | 800mah |
| Nictione: | 5% |
Yuoto Smart Pro 1500puff Disposable Ecig 2-5%Mg 800mAh Battery
| Flavor:: | 15flavor |
|---|---|
| Puffs;: | 1500puff |
| Nicotine:: | 2%, 5% |
| E-juice Capaticy:: | 5.0ml |
| Battery:: | 800mAh |
50Mg Nic XXL 2500 Puffs Plus Disposable Vaporizer Yuoto 2500mAh
| Flavor: | Fruit Flavor |
|---|---|
| E-juice Capacity:: | 7.0ML |
| Puffs:: | 2500puff |
| Battery: | 1200mAh |
| Nicotine:: | 5% Or 2% |
HOT Model 100% Original 4000 Puff Yuoto Bubble Disposable Rechargeable 10ml 650mah
| Flavor: | 15 Flavor |
|---|---|
| Nicotine: | 2% 5% |
| E-juice Capacity: | 10ml |
| Battery: | 650mAh |
| Name: | Bubble |

