All Products
-
Hamza PatelWow they have a lot of lines, very Reasonable Prices, very Coaprative Staff . Tiger help me save much time. -
Artur HatimiI use a number of wholesalers and always on a hunt for best prices ,best flavors ,as well as best customer service. When work staff in Yuoto ,They guys make things so easy and smooth for me .
Contact Person :
Tiger Zhou
Phone Number :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
Keywords [ yuoto vape ] match 1784 Products.
4500 Puffs Yuoto Bubble 650mah battery With 15 Mixed Fruits Flavor
| Vape: | Elctronic Cigarettes |
|---|---|
| Capacity: | 10ml |
| Puff: | 4500puff |
| Nictione: | 5% |
| Battery: | 650mah |
56g Yuoto Bubble Last Almost 4500 Puffs Draw Activated Firing Mechanism
| Weight: | 57g |
|---|---|
| Capacity: | 10ml |
| Puff: | 4500puff |
| Nictione: | 5% |
| Battery: | 650mah |
22x112mm Yuoto Luscious 5% Nicotine Salt Integrated 1650mah Rechargeable Battery
| Flavor :: | 22flavor |
|---|---|
| Weight:: | 42g |
| Puffs:: | 3000 |
| Resistance:: | 1.6Ω |
| Battery: | 1650mah |
YUOTO Minibar 1200 Puff Disposable Vape 15 Flavor E Juice 4.0ml Battery 650mAh
| Flavor: | 15flavor |
|---|---|
| Puffs: | 1200puff |
| Nicotine: | 2%,5% |
| E-Juice Capacity: | 4ml |
| Battery: | 650mAh |
HOT Yuoto Smart Pro 1500puff 2-5%Mg Disposable Ecig Square Line Appearance
| Flavor:: | 15flavor |
|---|---|
| Puffs;: | 1500puff |
| Nicotine:: | 2%, 5% |
| E-juice Capaticy:: | 5.0ml |
| Battery:: | 800mAh |
2ML E Juice Yuoto Bottle 600 Puffs 400mAh Battery Capacity With TPD
| Puffs: | 600puff |
|---|---|
| Nicotine: | 2.0% |
| E-juice: | 2.0ml |
| Battery: | 400mAh |
| Flavor: | 14 Flavors |
23 Flavors 1500 Puffs Disposable Vape 5ml E Juice Capacity CE CF certificate
| Flavor: | 23 Flavor |
|---|---|
| E-juice Capacity:: | 5.0ML |
| Battery: | 900mAh |
| Nicotine:: | 5% Or 2% |
| Puffs:: | 1500puff |
small Disposable Vape 700 Puffs 5% 2% Nicotine TPD certification.
| Flavor: | 15 Flavor |
|---|---|
| E-juice Capacity:: | 2.3ML |
| Battery: | 450mAh |
| Nicotine:: | 5% Or 2% |
| Puffs:: | 700puff |
15 Flavor 1200 Puffs Vape Automatic Firing System For 21+ Adults
| Flavor: | 15 Flavor |
|---|---|
| E-juice Capacity:: | 4ML |
| Battery: | 650mAh |
| Nicotine:: | 5% Or 2% |
| Puffs:: | 1200puff |
5% Nicotine 800 Puffs Vape FCC FDA approval With 600mAh Battery
| Flavor: | 11 Flavor |
|---|---|
| E-juice Capacity:: | 2.5ML |
| Battery: | 600mAh |
| Nicotine:: | 5% Or 2% |
| Puffs:: | 800puff |

