All Products
-
Hamza PatelWow they have a lot of lines, very Reasonable Prices, very Coaprative Staff . Tiger help me save much time. -
Artur HatimiI use a number of wholesalers and always on a hunt for best prices ,best flavors ,as well as best customer service. When work staff in Yuoto ,They guys make things so easy and smooth for me .
Contact Person :
Tiger Zhou
Phone Number :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
Keywords [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] match 304 Products.
yuoto dispossible vape xxl 2500puff Disposable e-cigarettes
| Brand: | Yuoto |
|---|---|
| Model: | Xxl |
| Puff: | 2500 Puff |
| Weight: | 52g |
| Pack: | 10pcs |
Great Price Disposable 2500puffs Yuoto Electronic Cigarette Vape Pod Product
| Nicotine: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Power: | 1200mAh |
| E-Juice Capacity: | 7ml |
| Specification: | 44.5CM*35CM*24.5CM |
| Factory: | Yes |
YUOTO 2500puff XXL Fruit Flavor Disposable e-cigarettes Vape Pen 1200mAh Battery
| Flavor: | 24 Fruit Flavor |
|---|---|
| E-juice Capacity:: | 7.0ML |
| Carton: | 400pcs |
| Puffs:: | 2500puff |
| Battery: | 1200mAh |
portable Compact E Cigarette Pre filled 7ml E Liquid Capacity
| Model: | Xxl |
|---|---|
| Capacity: | 7ml |
| Battery: | 1200mah |
| Puff: | 2500 Puff |
| Weight: | 52g |

