All Products
-
Hamza PatelWow they have a lot of lines, very Reasonable Prices, very Coaprative Staff . Tiger help me save much time. -
Artur HatimiI use a number of wholesalers and always on a hunt for best prices ,best flavors ,as well as best customer service. When work staff in Yuoto ,They guys make things so easy and smooth for me .
Contact Person :
Tiger Zhou
Phone Number :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
Keywords [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] match 304 Products.
Small Bubble Yuoto Bottle 600puffs , TPD Certificates Mesh Coil Electronic Cigarette
| Brand: | Yuoto |
|---|---|
| Name: | 600 Puffs |
| E-Juice Capacity: | 2.0 ML |
| Battery: | 400 MAh |
| Mesh Coils: | Yes |
Yuoto vape smoke 2500puffs Original Yutu Disposable Vape hot
| Nicotine: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Power: | 1200mAh |
| E-Juice Capacity: | 7ml |
| Specification: | 44.5CM*35CM*24.5CM |
| Factory: | Yes |
disposable vape dubai Hottest Yuoto XXL 2500puffs elifbar pod
| Nicotine: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Power: | 1200mAh |
| E-Juice Capacity: | 7ml |
| Specification: | 44.5CM*35CM*24.5CM |
| Factory: | Yes |
hot XXL 2500puff Yuoto disposable vape Sticker plate 7ml juice and 22kg/ ctn
| Name: | Xxl |
|---|---|
| Carton: | 400pcs/200pcs |
| Material: | Sticker |
| Pack: | 10pcs |
| Flavors: | 35 |
yuoto xxl 2500 puff 35 flavors available 5% nicotine 1200 mah battery capacity
| Packaging Details: | 10pcs/pack, 400pcs/carton,carton size: 56CM*28CM*25.5CM |
|---|---|
| Delivery Time: | 6 working day |
| Payment Terms: | T/T, Western Union |
| Supply Ability: | 1000000pieces per year |
| : |
Factory Direct Wholesale Yuoto XXL 5% Nicotine 2500 Puffs Pina Coloda Ice Flavor DisposableElectronic Cigarette Vape
| Puffs: | 2500 |
|---|---|
| Nicotine Concentration: | 5% |
| Warranty: | 3Months |
| Flavor: | Multiple |
| Variable Voltage: | Non-Variable Voltage |
European Countries 5% Yuoto 2500 Puffs Ecig Pod Disposable Electronic Cigarette Vape Pen
| Nicotine: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Power: | 1200mAh |
| E-Juice Capacity: | 7ml |
| Specification: | 44.5CM*35CM*24.5CM |
| Factory: | Yes |
Yuoto XXL 2500puffs Disposable Vape Kit 1200mAh 7ml Electronic Cigarette
| Nicotine: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Power: | 1200mAh |
| E-Juice Capacity: | 7ml |
| Specification: | 44.5CM*35CM*24.5CM |
| Factory: | Yes |
XXL Vape Disposable Electronic Cigarette , 2500 Puffs Custom Vaporizer Pen in china
| Flavor: | Fruit Flavor |
|---|---|
| Puffs:: | 2500puff |
| Nicotine:: | 5% Or 2% |
| Brand: | Yuoto |
| Name: | XXL 2500puff |
1200mAh Yuoto XXL 2500 Puffs Vape Pen Disposable Fruits Flavors 7ml
| Flavor: | Fruit Flavor |
|---|---|
| Puffs: | 2500puff |
| Nicotine: | 5% Or 2% |
| Brand: | Yuoto |
| E-juice Capacity: | 7.0ML |

