All Products
-
Hamza PatelWow they have a lot of lines, very Reasonable Prices, very Coaprative Staff . Tiger help me save much time. -
Artur HatimiI use a number of wholesalers and always on a hunt for best prices ,best flavors ,as well as best customer service. When work staff in Yuoto ,They guys make things so easy and smooth for me .
Contact Person :
Tiger Zhou
Phone Number :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
Keywords [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] match 304 Products.
Yuoto XXL 2500 Puffs most popular disposable vape Energy Drink Ice 7ml 1200mAh 5%
| Pack: | 10 Pieces/box 400 Pcs/carton |
|---|---|
| Origin: | Shenzhen |
| Nicotine Strength: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| Battery: | 1200mAh |
| Weight: | 1pcs/52g 1pack/527g 22kg/carton |
Yuoto 2500 Puffs most reliable disposable vape Grape ice 1200 Mah Battery 7ml
| Pack: | 10 Pieces/box 400 Pcs/carton |
|---|---|
| Origin: | Shenzhen |
| Nicotine Strength: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| Battery: | 1200mAh |
| Weight: | 1pcs/52g 1pack/527g 22kg/carton |
Authentic yuoto xxl 2500 Puffs With thirty five kinds of flavors
| Flavor: | 35 Flavors |
|---|---|
| Nicotint: | 2% 5% |
| E-juice: | 7ML |
| Battery: | 1200mAh |
| Rechargeable: | None |
Hot Sales Wholesale Vape Pen Pod Starter Kit Yuoto Luscious 3000 Puffs Disposable E Vape Electronic Cigarette Vape Pod
| Product Name: | Disposable Vaping Device |
|---|---|
| Material: | SS304+Pctg+PC |
| Model NO.: | Luscious 3000 |
| Ejuice-Capacity: | 8.0ml |
| Battery Capacity: | 1350mAh |
23 Flavors XXL 2500 Puffs Yuoto Disposable Vape Pen With Pure Taste Massive Clouds
| Flavor: | 20 |
|---|---|
| Puffs: | 2500 |
| Nicotine: | 5% |
| E-juice Capacity: | 7.0ml |
| Battery: | 1200mah |
Yuoto Disposable Vape XXL 2500 Puffs Device
| Name: | Yuoto XXL |
|---|---|
| Puffs: | 2500 |
| E Liquid: | 7 Ml |
| Nicotine: | 5% |
| Battery: | 1200 Mah |
1500 Puffs Yuoto Electronic Cigarettes 900mAh 5ml
| Type:: | Disposable E-Cigarette |
|---|---|
| Material:: | SS304+Pctg+PC |
| Certification:: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Charging Type:: | No |
| Start Mode:: | Manual |
5 Salt Nicotine Prefilled Pod Vape ROHS certificated With Logo Printing
| Vape: | Dispossible Ecig |
|---|---|
| Capacity: | 7ml |
| Battery: | 1200mah |
| Puff: | 2500puff |
| Flavour: | 15 |
Xxl Yuoto Dispossible Vape , 2500puff Disposable E Cigarettes Vape
| Brand: | Yuoto |
|---|---|
| Capacity: | 7ml |
| Battery: | 1200mah |
| Puff: | 2500 Puff |
| Color: | 15 |
Yuoto 2500 Puffs Flavors Vaporizer Pen Kit 23 flavors 5% 1200 mAh Battery Disposable Vape Fruit Ice
| Brand: | Yuoto |
|---|---|
| Name: | 2500 Puffs |
| E-Juice Capacity: | 7.0 ML |
| Battery: | 1200 MAh |
| Mesh Coils: | No |

