All Products
-
Hamza PatelWow they have a lot of lines, very Reasonable Prices, very Coaprative Staff . Tiger help me save much time. -
Artur HatimiI use a number of wholesalers and always on a hunt for best prices ,best flavors ,as well as best customer service. When work staff in Yuoto ,They guys make things so easy and smooth for me .
Contact Person :
Tiger Zhou
Phone Number :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
Keywords [ yuoto vape ] match 1784 Products.
Disposable Yuoto Luscious 3000 Puffs Vapor Pen 8ml 1350mah Battery Capacity
| Diposable Or Not: | Yes |
|---|---|
| Flavor: | Bubble Gum |
| Battery Capacity: | 1350mah |
| Capacity: | 8ml |
| Salt Nicotine: | 5% |
Take Your Vaping To New Heights With YUOTO Disposable Vape Pen Mesh Coil Resistance
| Material: | Plastic+AL |
|---|---|
| Airflow: | Adjustable |
| Nicotine Strength: | 5% |
| Flavor: | 19flavors |
| Battery Capacity: | 650mAh |
650mAh Battery YUOTO Disposable Vape With Adjustable Airflow 5000puffs
| Coil Resistance: | Mesh |
|---|---|
| Airflow: | Adjustable |
| Wattage: | 10-12W |
| Puffs: | 5000puffs |
| Battery Capacity: | 650mAh |
YUOTO Disposable Vape 7000 Puffs Vape Powered By 1.2ohm Coil Resistance
| Flavor: | 15flavors |
|---|---|
| Material: | Plastic+AL |
| Package: | 1pc/pack |
| Airflow: | Adjustable |
| Nicotine Strength: | 5% |
Plastic AL YUOTO Disposable Vape With 5% Nicotine Strength 19flavors
| Wattage: | 10-12W |
|---|---|
| Coil Resistance: | Mesh |
| Airflow: | Adjustable |
| Puffs: | 5000puffs |
| Flavor: | 19flavors |
1.2ohm Coil Resistance YUOTO Disposable Vape Pen With Adjustable Airflow
| Coil Resistance: | 1.2ohm |
|---|---|
| Flavor: | 15flavors |
| Package: | 1pc/pack |
| Airflow: | Adjustable |
| Material: | Plastic+AL |
Powerful 5000 Puffs Vape With 5% Nicotine Strength Vape With Confidence
| Coil Resistance: | Mesh |
|---|---|
| Wattage: | 10-12W |
| Flavor: | 19flavors |
| Puffs: | 5000puffs |
| Package: | 1pc/pack |
Unleash the Power of YUOTO Disposable Vape 1.3ml Capacity and 280mAh Battery for Intense Vaping Experience
| Color: | 15 Colors |
|---|---|
| Capacity: | 1.3ml |
| Portable And Lightweight: | Yes |
| Suitable For: | ALL>18 |
| Charging Type: | Cable |
Adjustable Airflow and Grape Ice Flavor Yuoto Disposable Vape Pen's Ultimate Vaping Solution for a Refreshing Experience
| Coil: | Mesh Coil |
|---|---|
| Suitable For: | ALL>18 |
| Display: | Without Display |
| Packing: | 10PCS/Box; 400PCS/Case |
| Voltage Range: | 3.6V |
19 Classic Flavors YUOTO Disposable Vape Mesh Coil for Maximum Satisfaction and Smooth Vaping
| Capacity: | 1.3ml |
|---|---|
| Display: | Without Display |
| Flavours: | 19 Classic Flavors |
| Suitable For: | ALL>18 |
| Voltage Range: | 3.6V |

