All Products
-
Hamza PatelWow they have a lot of lines, very Reasonable Prices, very Coaprative Staff . Tiger help me save much time. -
Artur HatimiI use a number of wholesalers and always on a hunt for best prices ,best flavors ,as well as best customer service. When work staff in Yuoto ,They guys make things so easy and smooth for me .
Contact Person :
Tiger Zhou
Phone Number :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
Keywords [ yuoto vape ] match 1784 Products.
2 Flavors 3000 Puffs Disposable Vape No Leaking MSDS FDA Approval
| Puffs: | 3000 |
|---|---|
| Nicotine: | 5% |
| E-juice Capacity: | 40.+4.0ml |
| Battery: | 1650mah |
| Flavors: | 10(Dual Flavors) |
1350mha Yuoto Luscious Disposable Vape Replaceable Cartridge
| Brand: | Yuoto |
|---|---|
| Capacity: | 8ml |
| Battery: | 1350mha |
| Nictione: | 5% |
| Puff: | 3000puff |
5% salt nicotine 2500 Puffs Disposable Vape 7ml E Liquid Square Shape
| Material: | Aluminium Tube +pc |
|---|---|
| Flavor: | Energy Drink |
| Battery Capacity: | 1200mah |
| Capacity: | 7ml |
| Salt Nicotine: | 5% |
mint flavor 2500 Puffs Disposable Vape , 1200mah E Cig Disposables
| Material: | Aluminium Tube +pc |
|---|---|
| Flavor: | Minit |
| Battery Capacity: | 1200mah |
| Capacity: | 7ml |
| Salt Nicotine: | 5% |
Non Rechargeable Mini Vape Pod 2500 puffs 5 Nicotine Salt Strength
| Brand: | Yuoto |
|---|---|
| Capacity: | 7ml |
| Battery: | 1200mah |
| Vape: | Dispossible Ecig |
| Model: | Xxl |
OEM Long Lasting Disposable Vape , 8ml Disposable Pod System Vape
| Vape: | Dispossible Ecig |
|---|---|
| Capacity: | 7ml |
| Battery: | 1200mah |
| Packaging Details: | 10pcs/pack,400pcs/carton |
| Delivery Time: | 5-10 work day |
5 Salt Nicotine Prefilled Pod Vape ROHS certificated With Logo Printing
| Vape: | Dispossible Ecig |
|---|---|
| Capacity: | 7ml |
| Battery: | 1200mah |
| Puff: | 2500puff |
| Flavour: | 15 |
Stainless Steel YUOTO E Cigarettes Dispossible Vape XXL 5000puff
| Materail: | Stainless Steel |
|---|---|
| Size: | 56*28.1*29.2cm |
| Juice Capacity: | 14ml |
| Battery Capacity: | Type-c |
| Nicotine Rate: | 5% |
Original Yuoto 3000 Puffs Luscious Vape 2% Nicotine Disposable E Cigarettes
| Product Name: | Yuoto Luscious 3000 Puffs |
|---|---|
| Flavors: | 22 |
| Application: | Bar Entertainment,Rlexation |
| Weight: | 52g |
| Battery: | 1350mAh |
2500 Puffs Yuoto Disposable Ecigs Vape With 5% Nicotine Salt
| Puffs: | 2500 |
|---|---|
| Nicotine: | 5% |
| E-juice Capacity: | 7ML |
| Battery: | 1200mAh |
| Feature: | Lightweight And Portable |

