All Products
-
Hamza PatelWow they have a lot of lines, very Reasonable Prices, very Coaprative Staff . Tiger help me save much time. -
Artur HatimiI use a number of wholesalers and always on a hunt for best prices ,best flavors ,as well as best customer service. When work staff in Yuoto ,They guys make things so easy and smooth for me .
Contact Person :
Tiger Zhou
Phone Number :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
Keywords [ yuoto vape ] match 1784 Products.
Draw Activated 1500 Puffs Disposable Vape , 800mah Disposable Flavoured Vape
| Vape: | Dispossible Ecig |
|---|---|
| Coil: | Meshciol |
| Capacity: | 5ml |
| Battery: | 800mah |
| Nictione: | 5% |
PCTG 1200 Puffs Vape 22x110mm Size 11 Mixed Fruits Flavor
| Flavors: | 15 |
|---|---|
| Puffs: | 1200 |
| Nictione: | 5%2% |
| Weight: | 33g |
| Battery: | 650mah |
10ml E Juice Rechargeable Disposable Electronic Cigarette Yuoto 4000puffs Bubble
| Nicotine: | 5% |
|---|---|
| E-juice Capacity: | 10ml |
| Battery: | 605mah(chargable) |
| Interface: | Type C |
| Coil: | Mesh Coil |
3000 Puffs ROHS approved Yuoto Luscious with 1350mAh Battery
| PuffS: | 3000 |
|---|---|
| Nicotine: | 5% |
| E-juice Capacity: | 8.0ml |
| Battery: | 1350mah |
| Flavors: | 22 |
Yuoto Mini Bar 1200 Puff Vape Disposable 11 mixed fruits flavor
| Pufff: | 1200 |
|---|---|
| Battery: | 650mah |
| Nictione: | 5% |
| Coil: | Mesh Coil |
| Weight: | 39g |
PCTG 1200 Puffs Vape 22x110mm Size 11 Mixed Fruits Flavor
| Brand: | Yuoto |
|---|---|
| Model: | Minibar |
| Puff: | 1200puff |
| Battery: | 12 |
| Nictione: | 5%2% |
Yuoto mini box 700 Puffs Vape disposable 15 Flavor 22g lightweight
| Flavor:: | Guava Ice |
|---|---|
| Pufffs:: | 700puff |
| Nicotine:: | 2%,5% |
| E-juice Capacity:: | 2.3ml |
| Battery:: | 450mAh |
Yuoto Smart Pro 5ml Disposable Vape with 800mah built in battery
| Color: | Green Pink ,blue |
|---|---|
| Coil: | Meshciol |
| Capacity: | 5ml |
| Battery: | 800mah |
| Nictione: | 5% |
replaceable Cartridge Vape E Cigarette 12 mixed fruits flavor
| Brand: | Yuoto |
|---|---|
| Nictione: | 5% |
| Capacity: | 5ml |
| Battery: | 850mah |
| Vape: | Elctronic Cigarettes |
Type c chargeable Vape 4500 Puffs disposable 5% Nicotine Strength
| Brand: | Yuoto |
|---|---|
| Capacity: | 10ml |
| Puff: | 4500 Puff |
| Nictione: | 5% |
| Battery: | 650mah |

